newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
0zł konto bankowe
Wybierz darmowe konto. Nie trać pieniędzy na opłaty i prowizje.

Karty kredytowe
Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

Wielka gotówka, mała rata
Wyszukaj najtańszy kredyt hipoteczny. Poznaj szczegóły lub skontaktuj się z ekspertem.

Pożyczki hipoteczne
Porównaj raty kredytów aby mniej płacić. Zobacz na jaki kredyt hipoteczny możesz liczyć.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

Dla kogo najlepszy kredyt

2012-03-29


Banki oferują marże od 0,9%. Ażeby skorzystać z oferty specjalnej trzeba jednak spełnić dużo warunków.


Dla kogo najlepszy kredyt

Bank Millennium

Bank nie pobiera prowizji za uruchomienie kredytu hipotecznego i preferencyjnego kredytu hipotecznego w ramach programu Rodzina na swoim. Zniżkę marży o 0,3 pkt % proponuje klientom, którzy posiadają w Banku Millennium rachunek osobisty i używają karty debetowej, dokonując transakcji na przeciętną kwotę 500 PLN miesięcznie (weryfikacja w okresach 3-miesięcznych).

Bank Pocztowy

Bank proponuje marżę w wys. 1,45% i 2% prowizję pod warunkiem zakupu ROR z miesięcznym wpływem w wys min. 2,5 tys PLN, konta oszczędnościowego a także karty debetowej bądź kredytowej lub ubezpieczenia nieruchomości z oferty Banku Pocztowego.

1,25% marżę i zerową opłatę za uzyskanie kredytu bank proponuje klientom, którzy prócz powyższych produktów nabędą dodatkowo pakiet ubezpieczeń.

Citi Handlowy

Osoby pełniące wolny zawód m.in. [prawnik, architekt, lekarz, mają możliwość otrzymać pożyczkę hipoteczną na szczególnych warunkach. Pożyczka Hipoteczna udzielana jest na kwotę do 300 000 PLN, do wys 70% wartości nieruchomości, przy marży na poziomie 2,5% i 1% prowizji.

Pożyczkę tę można przeznaczyć na dowolny cel, w tym spłatę pozostałych zobowiązań. Max okres spłaty kredytu wynosi 20 lat.

O jej uzyskanie mogą starać się klienci o stałych wpływach na rachunek osobisty w banku a także dysponujący co najmniej jednym z produktów Citi Handlowego (np. kartą kredytową).

Citi Handlowy nie pobiera prowizji za refinansowanie kredytów uzyskanych w innych bankach.

PKO BP Bank

Oferuje marżę w wys 1,1% przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu hipotecznego i prowizje 0% w przypadku spełnienia równoległe następujących warunków:

• posiadania lub założenia dowolnego ROR PKO BP

• posiadania lub zakupienia w PKO BP karty kredytowej bądź skorzystania z Programu Oszczędnościowego Niższa Rata lub ubezpieczenia na życie

• skorzystania z oferowanego banku ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻKredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobankuKredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Mniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBCMniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów hipotecznych w PLN. Z warunków oferty specjalnej będzie można skorzystać do końca października br.

Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP
Do 14.09.2012r w ramach oferty specjalnej klienci mają możliwość otrzymać kredyt hipoteczny z marżą na poziomie 1,2% w całym okresie spłaty kredytu, niezależnie od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego.

Kredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkaniaKredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkania
Już blisko 1,5% wynosi średnia marża kredytów mieszkaniowych, ale wzrost kosztów kredytu z nawiązką zrekompensował kredytobiorcom spadek cen.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach