newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Kredyty samochodowe
Szukasz najlepszego kredytu samochodowego? Zależy Ci na czasie i na wygodzie?

Konta firmowe - porównanie
Wybierz najlepsze konto dla swojej firmy. Szybko i bez zbędnych formalności.

Kredyt mieszkaniowy
Możliwość negocjowania marży kredytu i karencji w spłacie kapitału. Sprawdź szczegóły lub skontaktuj się z doradcą.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji

Kursy walut NBP 2020-05-27
USD4,0504-0,93%
EUR4,4378-0,94%
CHF4,1707-1,23%
GBP4,9829-0,93%

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

2012-02-06


Niskie oprocentowanie nominalne, zerowa stawka prowizji oraz całkowity koszt kredytu niższy nawet o 9 000 zł, niż u konkurentów to niekwestionowane atuty kredytu zwycięskiej oferty.


Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w styczniowym rankingu najlepszych kredytów samochodowych według totalmoney.pl.

 

Inspiracją do przygotowania styczniowego rankingu był trwający właśnie okres wyprzedaży aut z rocznika 2011. Analizie poddano ofertę kredytów samochodowych o wartości 60 000 zł, przeznaczonych na zakup samochodu o wartości 75 000 zł – przy założeniu 20 proc. wkładu własnego. Okres kredytowania wynosił 4 lata.

 

Oferta kredytu samochodowego w Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna. Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu oferując zaledwie 8,49 proc. nominalnego oprocentowania i 0 proc. prowizji. Przy założeniu 48-miesięcznego okresu kredytowania, wysokość miesięcznej raty w Getin Banku była prawie 190 zł niższa niż rata w banku zajmującym ostatnie, siódme miejsce w zestawieniu. Równie istotną zaletą oferty Getin Banku jest niski koszt całkowity kredytu, który wynosi 10 973 zł – ponad 9 000 zł mniej niż u konkurenta z ostatniego miejsca rankingu.


źródło: www.getinbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole
Credit Agricole Bank Polska oferuje osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, zwłaszcza na rynku wtórnym, Szybki Kredyt na Samochód.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego
Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach