newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Rachunki bankowe dla firm
Chcesz założyć konto bankowe?. Porównaj i sprawdź oferty na jednej stronie.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Wybierz swoje konto internetowe
W dzisiejszych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

2012-02-06


Niskie oprocentowanie nominalne, zerowa stawka prowizji oraz całkowity koszt kredytu niższy nawet o 9 000 zł, niż u konkurentów to niekwestionowane atuty kredytu zwycięskiej oferty.


Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w styczniowym rankingu najlepszych kredytów samochodowych według totalmoney.pl.

 

Inspiracją do przygotowania styczniowego rankingu był trwający właśnie okres wyprzedaży aut z rocznika 2011. Analizie poddano ofertę kredytów samochodowych o wartości 60 000 zł, przeznaczonych na zakup samochodu o wartości 75 000 zł – przy założeniu 20 proc. wkładu własnego. Okres kredytowania wynosił 4 lata.

 

Oferta kredytu samochodowego w Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna. Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu oferując zaledwie 8,49 proc. nominalnego oprocentowania i 0 proc. prowizji. Przy założeniu 48-miesięcznego okresu kredytowania, wysokość miesięcznej raty w Getin Banku była prawie 190 zł niższa niż rata w banku zajmującym ostatnie, siódme miejsce w zestawieniu. Równie istotną zaletą oferty Getin Banku jest niski koszt całkowity kredytu, który wynosi 10 973 zł – ponad 9 000 zł mniej niż u konkurenta z ostatniego miejsca rankingu.


źródło: www.getinbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole
Credit Agricole Bank Polska oferuje osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, zwłaszcza na rynku wtórnym, Szybki Kredyt na Samochód.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego
Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach