newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Kredyty hipoteczne
Potrzebujesz gotówki na dowolny cel?. Sprawdź i porównaj kredyty hipoteczne.

Karty kredytowe
Najprostsza forma kredytu. Poznaj bogatą ofertę kart na polskim rynku.

Porównaj konta bankowe
Gdzie korzystniej jest posiadać konto bankowe? Zobacz zestawienie najkorzystniejszych ofert bankowych.

Kredyty mieszkaniowe
Kredyty mieszkaniowe największych instytucji bankowych. Porównaj oferty i warunki na jednej stronie.
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji

Kursy walut NBP 2020-08-11
USD3,7390-0,01%
EUR4,4016-0,02%
CHF4,0896+0,13%
GBP4,8934+0,06%

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

2012-02-06


Niskie oprocentowanie nominalne, zerowa stawka prowizji oraz całkowity koszt kredytu niższy nawet o 9 000 zł, niż u konkurentów to niekwestionowane atuty kredytu zwycięskiej oferty.


Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w styczniowym rankingu najlepszych kredytów samochodowych według totalmoney.pl.

 

Inspiracją do przygotowania styczniowego rankingu był trwający właśnie okres wyprzedaży aut z rocznika 2011. Analizie poddano ofertę kredytów samochodowych o wartości 60 000 zł, przeznaczonych na zakup samochodu o wartości 75 000 zł – przy założeniu 20 proc. wkładu własnego. Okres kredytowania wynosił 4 lata.

 

Oferta kredytu samochodowego w Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna. Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu oferując zaledwie 8,49 proc. nominalnego oprocentowania i 0 proc. prowizji. Przy założeniu 48-miesięcznego okresu kredytowania, wysokość miesięcznej raty w Getin Banku była prawie 190 zł niższa niż rata w banku zajmującym ostatnie, siódme miejsce w zestawieniu. Równie istotną zaletą oferty Getin Banku jest niski koszt całkowity kredytu, który wynosi 10 973 zł – ponad 9 000 zł mniej niż u konkurenta z ostatniego miejsca rankingu.


źródło: www.getinbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole
Credit Agricole Bank Polska oferuje osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, zwłaszcza na rynku wtórnym, Szybki Kredyt na Samochód.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego
Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach