newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
0zł konto bankowe
Wybierz darmowe konto. Nie trać pieniędzy na opłaty i prowizje.

Karty kredytowe
Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

Wielka gotówka, mała rata
Wyszukaj najtańszy kredyt hipoteczny. Poznaj szczegóły lub skontaktuj się z ekspertem.

Pożyczki hipoteczne
Porównaj raty kredytów aby mniej płacić. Zobacz na jaki kredyt hipoteczny możesz liczyć.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

mBank: Kredyty on-line także dla nowych klientów

2012-09-24


Teraz także klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. W ramach nowego procesu zarówno złożenie wniosku, jak i podpisanie umowy odbywa się w pełni przez internet.


mBank: Kredyty on-line także dla nowych klientów

Klient nie musi dostarczać do banku żadnych papierowych dokumentów, a jego tożsamość potwierdzana jest poprzez dokonanie przelew z innego banku.

 

- W drugim kwartale tego roku detal BRE Banku udzielił kredytów niehipotecznych na łączną kwotę 592 mln zł. Ponad 80 proc. z nich sprzedanych zostało w kanale zdalnym, dostępnym dotychczas w 100 proc. jedynie dla osób korzystających z produktów mBanku lub MultiBanku - mówi Dariusz Solski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych mBanku i MultiBanku. - Teraz bank postanowił zwiększyć swoją aktywność także na rynku zewnętrznym. Od dziś również nowi klienci mogą uzyskać kredyt lub kartę w pełni on-line (dotychczas przez internet mogli złożyć wniosek, ale reszta formalność odbywała się poprzez sieć placówek MultiBanku lub punktów naziemnych mBanku). Do końca roku kredyty udzielane w tym kanale mają stanowić około 20 proc. całej sprzedaży - dodaje.

 

Oferta dostępna jest w ramach trzech produktów: kredytu gotówkowego, odnawialnego oraz karty kredytowej. Aby uzyskać kredyt on-line osoba, która nie jest klientem banku powinna wypełnić wniosek zamieszczony na stronie internetowej mBanku lub MultiBanku (znajdujący się w zakładce dotyczącej danego produktu). We wniosku klient powinien wpisać między innymi kwotę kredytu jaką chciałby uzyskać (w ramach procesu on-line dla nowych klientów - maksymalnie może to być 20 tys. zł) oraz numer rachunku w innym banku, potrzebny do weryfikacji danych kredytobiorcy oraz akceptacji umowy.

 

- W zaproponowanym procesie potwierdzenie tożsamość klienta oraz zawarcie umowy kredytowej odbywa się poprzez dokonanie przez kredytobiorcę przelewu z innego banku, w którym posiada rachunek. Kwota jaką powinien wysłać klient to 1 zł. Jeśli dane na zleceniu zgadzają się z informacjami podanymi we wniosku, kredyt jest uruchamiany, a pieniądze nawet w ciągu 15 minut zostają przesłane na rachunek klienta - wyjaśnia Dariusz Solski.

 

Nowy proces, jednocześnie udostępniony został również w ramach oferty mBank Raty, pozwalającej na dokonywanie zakupów w sklepach internetowych w systemie ratalnymZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBanku Taniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach