newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
0zł konto bankowe
Wybierz darmowe konto. Nie trać pieniędzy na opłaty i prowizje.

Karty kredytowe
Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

Wielka gotówka, mała rata
Wyszukaj najtańszy kredyt hipoteczny. Poznaj szczegóły lub skontaktuj się z ekspertem.

Pożyczki hipoteczne
Porównaj raty kredytów aby mniej płacić. Zobacz na jaki kredyt hipoteczny możesz liczyć.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

Nowa pożyczka na cel dowolny PKO BP

2012-02-21


Do 150 tys. zł na dowolny cel, a także na spłatę innych kredytów, oprocentowanie od 9,99% i możliwość otrzymania najnowszej pożyczki bez opłaty za uzyskanie kredytu.


Nowa pożyczka na cel dowolny PKO BP

To tylko niektóre cechy najnowszej oferty - Max Pożyczka Mini Rata, która jest dostępna od 20 lutego br.

Najnowszą propozycję PKO BP adresuje zarówno do stałych klientów, a także do tej pory niekorzystających z oferty kredytowej PKO BP. Istotne zmiany to:

  • zwiększenie maksymalnej kwoty pożyczki do 150 tys. zł
  • wprowadzenie warunków konsolidacji zadłużenia z jednym z najdłuższych na rynku okresów kredytowania (do 120 miesięcy) oraz niższą w stosunku do oferty standardowej prowizją za udzielenie pożyczki
  • korzystne warunki kredytowania dla klientów, którzy już posiadają kredyt w PKO BP bądź skorzystają z innych produktów banku
  • mniejsze oprocentowanie przy większych kwotach pożyczki dla kwot powyżej 30 000 zł oraz powyżej 100 000 zł
  • korzystne warunki cenowe dla klientów, którzy mają aktywa płynne mogące stanowić zabezpieczenie pożyczki.
  • Nowa pożyczka, to również minimum formalności, klient może otrzymać Mini Ratkę bez zabezpieczeń chociażby do 30 000 zł, z kolei bez zgody współmałżonka do 15 tys. zł.Nowa pożyczka zastąpiła poprzednie dwie oferty kredytów gotówkowych, czyli pożyczkę gotówkową proponowaną do 20 000 zł i Szybki serwis kredytowy oferowany powyżej tej kwoty.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBanku Taniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach