newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Rachunki bankowe dla firm
Chcesz założyć konto bankowe?. Porównaj i sprawdź oferty na jednej stronie.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Wybierz swoje konto internetowe
W dzisiejszych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

Ranking kredytów hipotecznych październik 2011

2011-10-26


Założenia brane pod uwagę przy analizowaniu oferty produktów mieszkaniowych w październiku: Mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 52 metrów kwadratowych chciałoby zakupić małżeństwo mające na utrzymaniu dziecko.


Ranking kredytów hipotecznych październik 2011

Każdy z osobna z małżonków jest w wieku 30 lat. Wartość nieruchomości to 300tys. PLN. Klienci posiadają dochód po 2100 złotych netto miesięcznie, czyli w sumie 4200 zł. Ponadto posiadają zadłużenie w postaci kredytu gotówkowego jego wysokość to 8 tysięcy PLN, a do końca spłaty kredytu pozostały 3 lata. Comiesięczna rata pożyczki wynosi 280 zł. Dwie sytuacje były przyjmowane pod uwagę.*Kredyt hipoteczny bez środków własnych.

Tutaj zwycięzcą został Bank Pocztowy z miesięczną ratą kredytu mieszkaniowego w wysokości 1 799 zł oraz marżą 1,25proc. Na kolejnym miejscu znalazł się Bank Pekao SA z ratą w wysokości 1 834 zł oraz marżą 1,59proc. Trzecie miejsce na podium zajął Eurobank a rata wynosi 1 839 zł zaś marża 1,20proc a po 12 miesiącach 1,55proc.

*Produkt hipoteczny z wkładem własnym w wysokości 10proc.

Najlepszy kredyt możemy wziąć wtedy w ING Banku Śląskim z marżą w wysokości 1proc oraz ratą kredytu mieszkaniowego 1 595 zł.

Drugie miejsce należy do BNP Paribas z ratą co prawda niższą niż ING Bank Śląski bo 1 559 zł lecz tylko w zakresie oferty specjalnej z rachunkiem osobistym. W ciągu pierwszych 5 lat kredytu hipotecznego marża wynosi 0,90proc z kolei po 5 roku już 1,28proc.

Na trzecim miejscu znajduje się Bank Pocztowy z ratą 1 619 zł oraz marżą 1,25proc.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻKredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobankuKredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Mniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBCMniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów hipotecznych w PLN. Z warunków oferty specjalnej będzie można skorzystać do końca października br.

Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP
Do 14.09.2012r w ramach oferty specjalnej klienci mają możliwość otrzymać kredyt hipoteczny z marżą na poziomie 1,2% w całym okresie spłaty kredytu, niezależnie od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego.

Kredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkaniaKredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkania
Już blisko 1,5% wynosi średnia marża kredytów mieszkaniowych, ale wzrost kosztów kredytu z nawiązką zrekompensował kredytobiorcom spadek cen.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach