newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Rachunki bankowe dla firm
Chcesz założyć konto bankowe?. Porównaj i sprawdź oferty na jednej stronie.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Wygodne i szybkie transakcje przez system bankowości internetowej.

Wybierz swoje konto internetowe
W dzisiejszych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu.
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx

Kursy walut NBP 2021-12-03
USD4,0653+0,07%
EUR4,5934-0,15%
CHF4,4165+0,08%
GBP5,4021-0,17%

Szybkie kredyty NA KLIK w BZ WBK

2012-06-03


Od 4 czerwca 2012 r. NA KLIK – przez internet, bez wychodzenia z domu, kontaktu z doradcą i wizyty w placówce – możecie:


  • wziąć kartę kredytową
  • zwiększyć limit już posiadanej karty kredytowej
  • zwiększyć posiadany już limit kredytowy w koncie osobistym.

 

 

Jeśli aktywnie korzystacie z konta w BZ WBK, macie teraz do dyspozycji pełny wachlarz produktów kredytowych, które można wziąć w przeciągu kilku minut z każdego miejsca na świecie, w dowolnie wybranym czasie. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu no i niezbędna zdolność kredytowa. Widzimy, że produkty kredytowe NA KLIK cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo za to dziękujemy i przypominamy, iż cały czas czekamy na Wasze komentarze co do procesu zakupowego abyśmy mogli go najlepiej rozwijać i ulepszać.

 

Sami przyznacie, że szybkie produkty kredytowe zaspokajają wiele potrzeb i przydają się w wielu sytuacjach. Zbliżają się coraz szybciej wakacje, podczas których część z nas zdecyduje się na wyjazd gdzieś dalej, poza granice kraju. W takich przypadkach dzięki karcie kredytowej będziecie mogli zakupić bilety lotnicze, zarezerwować hotel, wypożyczyć samochód i korzystać z karty podczas wypoczynku. Karta może być Waszym narzędzie płatniczym podczas tradycyjnych zakupów lub w internecie. Może nas także uratować w trudniejszych finansowo chwilach. W razie potrzeby wydatki na karcie możecie w wygodny sposób rozłożyć na raty wykorzystując opcję Ratio, a jeśli sprzedawca nie wywiąże się z umowy możecie odzyskać swoje pieniądze dzięki procedurze chargeback.

 

Zamówienie karty kredytowej nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że zalogujesz się do BZWBK24 i „wyklikasz” kartę zaproponowaną w Ofercie Dla Ciebie. Cały proces zajmie Ci tylko kilka minut a karta zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko NA KLIK!.

 

Od dziś w BZWBK24 NA KLIK:

- weźmiecie kredyt gotówkowy,

- uruchomicie limit kredytowy w koncie osobistym (do 30 czerwca bez prowizji!)

- zwiększycie posiadany limit kredytowy w koncie osobistym,

- zamówicie kartę kredytową,

- zwiększycie posiadany limit karty kredytowej,

 

oprócz tego NA KLIK:

- zakupicie jednostki funduszy inwestycyjnych Arka,

- założycie lokatę,

- otworzycie konto osobiste złotowe lub walutowe,

- otworzycie konto oszczędnościowe,

- uruchomicie ubezpieczenie karty kredytowej.

 

 

Ale to nie wszystko, żeby Was dodatkowo zachęcić do wypróbowania usługi NA KLIK mamy dwie promocje:

  • każdy kto zamówi kartę kredytową NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. może otrzymać 50 złotych na rachunek karty; aby  je zdobyć trzeba w czasie 60 dni od zamówienia karty dokonać minimum 6 transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych (prócz przelewów na rachunek własny),
  • każdy, kto zwiększy limit na karcie kredytowej NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. i dokona minimum jednego przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej otrzyma zwrot 50 złotych.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBanku Taniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach