newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Kredyty hipoteczne
Potrzebujesz gotówki na dowolny cel?. Sprawdź i porównaj kredyty hipoteczne.

Karty kredytowe
Najprostsza forma kredytu. Poznaj bogatą ofertę kart na polskim rynku.

Porównaj konta bankowe
Gdzie korzystniej jest posiadać konto bankowe? Zobacz zestawienie najkorzystniejszych ofert bankowych.

Kredyty mieszkaniowe
Kredyty mieszkaniowe największych instytucji bankowych. Porównaj oferty i warunki na jednej stronie.
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji

Kursy walut NBP 2020-08-11
USD3,7390-0,01%
EUR4,4016-0,02%
CHF4,0896+0,13%
GBP4,8934+0,06%

Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole

2012-04-15


Credit Agricole Bank Polska oferuje osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, zwłaszcza na rynku wtórnym, Szybki Kredyt na Samochód.


Własnym samochodem na spotkanie wiosny pojadą klienci Credit Agricole

Uproszczona procedura - bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczenia na pojeździe - oraz możliwość skorzystania z obniżonego oprocentowania to jego cechy charakterystyczne.

 

Samochód nie jest produktem pierwszej potrzeby, ale coraz więcej Polaków nie wyobraża sobie, aby w ich gospodarstwie domowym nie było przynajmniej jednego pojazdu. Jednak rosnące koszty życia sprawiają, że osoby zainteresowane posiadaniem auta, częściej niż dotychczas, spoglądają w kierunku tych używanych. Z raportu "Intencja zakupu samochodu - edycja 2012 rok" przygotowanego przez TNS OBOP wynika, że zdecydowana większość respondentów - aż 90 proc. planujących nabycie auta w ciągu najbliższego roku - myśli o pojeździe używanym.  Trend ten dostrzegły również banki, które oferują - na coraz bardziej interesujących warunkach - finansowanie zakupu auta z rynku wtórnego. Należy do nich m.in. Credit Agricole Bank Polska, który od 3 kwietnia oferuje  Szybki Kredyt na Samochód. Jest on przeznaczony dla klientów indywidualnych, w tym osiągających dochody z tytułu prowadzonej działalności.

 

Bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczeń na pojeździe, co znacząco przyspiesza proces otrzymania gotówki przez kredytobiorcę. Oprocentowanie wynosi od 6,99% do 18,99% i zależy m.in. od kwoty kredytu. Dodatkowo klient Credit Agricole może liczyć na obniżkę oprocentowania o 3 p.p. Wystarczy, że w ciągu 6 miesięcy od otrzymania finansowania dostarczy fakturę lub umowę, na mocy której nabył pojazd. Istotne z punktu widzenia kredytobiorcy jest również to, że aż 30 proc. otrzymanej kwoty może przeznaczyć na dodatkowe zakupy, jak np. felgi, montaż instalacji gazowej, sprzęt audio itd.

 

Nowy produkt uzupełnia ofertę Bankowego Kredytu Samochodowego Credit Agricole. Klient może teraz wybrać, czy chce skorzystać z tradycyjnej propozycji banku - atrakcyjnej cenowo, z możliwością uzyskania wyższej kwoty oraz dłuższego okresu spłaty, lecz z ustanowieniem zabezpieczenia na pojeździe, czy też woli Szybki Kredyt, dzięki któremu otrzymuje finansowane niemal od razu, bez dodatkowych formalności, z możliwością skorzystania z obniżonego oprocentowania.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy według Totalmoney.pl
Niskie oprocentowanie nominalne, zerowa stawka prowizji oraz całkowity koszt kredytu niższy nawet o 9 000 zł, niż u konkurentów to niekwestionowane atuty kredytu zwycięskiej oferty.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego
Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.

Oferta banków
Informacje finansowe:
Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach