newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
Kredyt na dom
Masz pilne potrzeby finansowe? Budujesz, kupujesz lub remontujesz dom? Zobacz na jaki kredyt mieszkaniowy możesz liczyć.

Karty kredytowe
Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

Kredyt na dom
Masz pilne potrzeby finansowe? Budujesz, kupujesz lub remontujesz dom? Zobacz na jaki kredyt mieszkaniowy możesz liczyć.

Załóż konto firmowe
Który bank ma najlepszą ofertę? Sprawdź warunki i wybierz najlepszy.
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji

Kursy walut NBP 2019-09-19
USD3,9267-0,14%
EUR4,3425+0,01%
CHF3,9612+0,29%
GBP4,9062+0,22%

Złota polska jesień w wielu bankach

2011-09-21


Parametry kredytów w PLN są coraz korzystniejsze. Kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim jest aktualnie dostępny zaledwie dla nielicznych.


Złota polska jesień w wielu bankach

O CHF obecnie jeszcze ciężej, a za niedługi czas w życie zdrożona zostanie nowelizacja Rekomendacji S Komisji Nadzoru Finansowego, która wdroży kolejne ograniczenia w dostępie do kredytów hipotecznych w obcych walutach. Aktualnie coraz większa ilość banków proponuje kredytobiorcom czasową zniżkę marży.

W Eurobanku przez 1 okres spłaty kredytu marża wynosi 0,8 zamiast 1,25 p.p (dla kredytów hipotecznych z co najmniej 10proc. wkładem własnym) a także 1,2 zamiast 1,55 punktu procentowego (bez środków własnych), ale to tylko pod warunkiem nabycia ubezpieczenia na życie i posiadania konta osobistego z comiesięcznym wpływem wynagrodzenia.

Większy, bo na 5 lat mniejszą marżę jest w stanie zaproponować BNP Paribas Bank Polska. Ponadto, prowizja za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem wynosi 0proc.. Zasady obowiązują także w kredytach w programie Rodzina na Swoim.

Najdalej posunął się jednak Bank Ochrony Środowiska, który jest w stanie udzielić kredytu z ujemną marżą, a stan taki obowiązywać może może do 10 lat.

W Nordei marża kredytu w PLN z LtV do 100proc. po cross-sellu wynieść może 1,1 punktu procentowego i można ją jeszcze obniżyć do 0,95 punktu procentowego w momencie wykupienia programu systematycznego oszczędzania.

Citi Handlowy stawia na elastyczność. Klient może wybrać propozycję bez opłaty za udzielenie kredytu z marżą od 1,0 punktu procentowego bądź też ponieść koszt za prowizję (jest kredytowana) i mieć marżę od 0,8 p.pZobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
  Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

  Przedłużona promocja produktu hipotecznego w Banku Pocztowym
  Oferta promocyjna dotyczy kredytów hipotecznych jak i kredytów hipotecznych z dopłatą w zakresie rządowego programu Rodzina na swoim (także dla Singli).

  Jest kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związkówJest kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związków
  Prezydent podpisał zmiany ustawy o finansowym wsparciu rodzin w kupowaniu własnego mieszkania a także niektórych innych ustaw w ramach funkcjonowania programu kredytowego Rodzina na swoim.

  Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas BankuWakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku
  0% prowizji za uzyskanie kredytu oraz marża 1,29proc. w całym okresie spłacania kredytu, to najnowsza oferta dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta w BNP Paribas Banku Polska.

  Kredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt BankuKredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt Banku
  Od 9 maja Kredyt Bank proponuje korzystniejsze kredyty hipoteczne z dopłatą rządową. Podstawowe atuty kredytów z rządowymi dopłatami do odsetek, proponowanych przez Kredyt Bank to: .

  Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.
  Deutsche Bank PBC podtrzymuje - do końca września 2011 r. - promocję Prowizja 0proc. dla kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

  Jeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas FortisJeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis
  Od początku tego roku BNP Paribas Fortis obniżył cenę kredytu w programie Rodzina na Swoim.

  Oferta specjalna 0% prowizji w ramach Rodziny na swoim oraz obniżki marż dla produktów hipotecznych
  Bank objął ofertą specjalną 0% prowizji kredyty udzielane w ramach Rodziny na swoim. Z warunków promocyjnych można skorzystać do 31 marca 2011 r.

  Bank Pocztowy obniża marże kredytów mieszkaniowych
  Bank Pocztowy zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów hipotecznych z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim.

  Program Rodzina na Swoim najlepsza w Banku Pocztowym
  Najatrakcyjniejszy kredyt hipoteczny z dopłatami do odsetek można otrzymać w Banku Pocztowym.

  Oferta banków
  Informacje finansowe:
  Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach